گنج درون شما

ارسال شده در: مقالات | ۱

 

 

 

 

 

 

گنجی که درون شما نهفته است

چنانچه چشم بصیرتتان را باز کنید و به گنج بی پایانی که در درون شما نهفته است نظر اندازید متوجه می شوید که ثروت بی پایانی شما را احاطه کرده است .

 

در درون شما یک معدن طلا وجود دارد که می توانید از آن استفاده کرده و زندگی باشکوه و پر از خوشی و وفور برای خود فراهم کنید.

بسیاری از افراد در خوابند زیرا از این گنجینه با ارزش و طلایی ، که در واقع همان فوش بی پایان و مهر بی انتهایی است که در درونشان نهفته است ، اطلاعی ندارند. شما می توانید هر چه را که بخواهید از درون این گنجینه بیرون بیاورید. یک قطعه فولاد مغناطیسی می تواند فلزی را که تا دوازده بار سنگین تر از وزن خود آن است بردارد ولی چنانچه قوه مغناطیس آن را خارج سازید ، قادر نخواهد بود حتی یک پر را هم جذب کند.

نه همین نحو، در دنیا دو نوع انسان هست : انسان مغناطیس دار که سرشار از ایمان و اعتماد به نفس است و می داند که به دنیا آمده تا برنده و کامیاب شود ، و یک نوع انسان دیگر هم هست که قدرت مغناطیسی خود را از دست داده و سرشار از ترس و تردید و ناامیدی است.

وقتی که برای یک چنین فردی فرصت ها پیش می آیند ، او خواهد گفت ممکن است شکست بخورم ، ممکن است پولم را از دست بدهم ، مردم به من خواهند خندید و افکاری از این قبیل.

این نوع انسان در زندگی زیاد پیشرفت نخواهد کرد زیرا از جلو رفتن می ترسد و در نتیجه درجا می زند.

پس چنانچه بخواهید پیشرفت کنید باید بکوشید یک انسان مغناطیس دار شوید و به راز بزرگ کلیه اعصار دست یابید.

راز بزرگ کلیه اعصار 

به نظر شما راز بزرگ کلیه اعصار چیست؟

آیا این راز انرژی اتمی است؟

آیا انرژی حرارت هسته ای است؟

بمب نوترونی است؟

سفرهای بین کرات آسمانی است؟

خیر ، هیچکدام از اینها نیست . پس این راز بزرگ چیست؟

کجا می توانید آن را پیدا کنید و چگونه می توان به آن دست یافت و از آن استفاده کرد؟

جواب خیلی ساده است : این راز بزرگ و آن نیروی اعجاز انگیز در ضمیر باطن شما وجود دارد ، یعنی در آخرین جایی که ممکن است مردم در جستجویش باشند.

قدرت شگفت انگیز ضمیر باطن شما

با یاد گرفتن طرز تماس و آزادسازی نیروی مخفی ضمیر باطن ، شما قادر خواهید بود از زندگی بهتر ، قدرت بیشتر و سلامتی و تجارب بیشتر برخوردار گردید.

لازم نیست بزای تحصیل این قدرت به تلاش شدید بپردازید ، زیرا هم اکنون شما دارای این نیرو هستید . چیزی که هست شما باید از طریقه استفاده از آن آگاه شوید و وجود آن را درک کنید تا بتوانید از آن از هر حیث در زندگی استفاده کنید.

در ژرفای ضمیر شما خود بی پایان ، قدرت بی انتها و مجموعه لایتناهی و بی پایانی از چیزهایی که برای رشد و اظهار وجود لازم است وجود دارد. از همین لحظه به شناسایی این استعدادها بپردازید تا آنها خود را بروز دهند و به ظهور برسند. هوش سرشاری که در ذهن شما وجود دارد می تواند آنچه را که لازم است بدانید ، در اختیارتان بگذارد.

شما می توانید به ایده ها و افکار نو ف که منجر به اختراعات و اکتشافات و تجربه جهان های جدید می شود ، دست یابید. بعلاوه ، هوش بیکرانی که در ضمیر شماست می تواند معلومات شگفت انگیزی را که جنبه ابداعی و ابتکاری دارد و مستقر شدن در موقعیتی که برایش شایستگی دارید ، آماده کند.

شما بطور ناخودآگاه قادر خواهید شد رفیق ایده آل و همچنین همکار و یا همسر موافق برای خود پیدا کنید.

نیروی نهفته در ضمیر باطن شما قادر است مشتری خوبی برای خانه تان پیدا کند و پولی را که لازم دارید ، در اختیارتان گذارد و شما را از استقلال مالی برخوردار سازد و یا مطابق میلتان امکان آن را فراهم کند تا کاری را که می خواهید انجام دهید به انجام برسانید و به آرزوهای خود که فکر می کردید غیر قابل دسترس هستند برسید.

این حق مسلم شماست که دنیای پوشیده اندیشه ها و احساسات و قدرت و نور و عشق و زیبایی را پیدا کنید . اگر چه ضمیر باطن نامرئی است ، اما نیروی آن عظیم است . در داخل ضمیرتان راه حل هر مسئله ای و علت هر معلولی را پیدا خواهید کرد. شما می توانید به نیروی مخفی باطن خود دست یابید و به این ترتیب ف به قدرت و حکمتی که لازم دارید تا شما را بسوی وفور و امنیت و خوشی و حاکمیت سوق دهد ف دسترسی پیدا کنید.

من دیده ام چگونه نیروی ضمیر باطن توانسته است افرادی را که فلج و معلول بوده اند بلند کند و آنها را یک بار دیگر توانا و قدرتمند سازد و در جهان آزاد رهایشان کند تا خوشی و تندرستی را تجربه و احساس کنند.

در ضمیر باطن قدرت شفابخش اعجازآمیزی وجود دارد که می تواند ذهن آشفته و قلب شکسته را التیام دهد و دروازه زندان ذهن را باز کرده و آزادمان سازد. همچنین این نیروی شفابخش می تواند شما را از کلیه اسارت های مادی و معنوی رهایی بخشد.

این هم یک حقیقت عام و جهانی است که هر چه ضمیر باطن شما را تحت تاثیر قرار می دهد ، روی پرده فضا به شکل تجربه و حادثه ظاهر می شود.

به نیایش های شما پاسخ داده می شود چون ضمیر باطن شما یک اصل است و منظور از اصل ، طریقه ای است که یک شیء به عمل می پردازد.

مثلا اصل الکتریسیته آن است که از یک پتانسیل بالاتر به یک پتانسیل پایین تر می رود . موقعی که شما از الکتریسیته استفاده می کنید اصل آن را تغییر نمی دهید بلکه با همکاری با طبیعت قادر می شوید که از طریق الکتریسیته به اختراعات و کشفیات دیگری نائل آیید و الکتریسیته به طرق بیشمار به آدمی سود می رساند. ضمیر باطن شما هم اکنون یک اصل است و طبق قانون «باور» عمل می کند.

قانون ذهن شما قانون باور است. مفهوم این گفته آن است که باید طبق طریقه ای که ذهنتان کار می کند ، باور کنید ، یعنی باید به باور کردن باور داشته باشید. باور ذهن شما همان اندیشه ای است که در ذهن شماست. این یک اصل بسیار ساده است. خلاصه اش همین است و بس.

کلیه تجارب ، حوادث ، شرایط و اعمال ، عکس العمل ضمیر باطن شما را در برابر اندیشه ها نشان می دهد. بخاطر داشته باشید که آنچه مهم است اعتقاد داشتن به چیزی نیست بلکه این نفس باور داشتن است که منتج به نتایجی می شود. از باور داشتن به چیزهای نادرست و بر خلاف واقع ( مانند خرافات ، معتقدات و ترس هایی که آدمی به آن گرفتار است ) دست بردارید و به باور داشتن حقایق ابدی و حقایق زندگی که هرگز تغییر شکل نمی دهند ، روی آورید. در این صورت شما به طرف جلو ، به طرف بالا و به طرف خدا پیش خواهید رفت.

اندیشه ، مقدمه عمل است. عکس العمل ، جوابی است که ضمیر باطن می دهد. ذهن خود را با اندیشه های مربوط به هماهنگی ، تندرستی ، آرامش و حسن نیت مشغول کنید. در این صورت ، اتفاقات جالب و حیرت انگیزی در زندگی شما رخ خواهد داد.

پایدار باشید

گروه آموزشی اندیشه سبز  

 

1 پاسخ

  1. مطلب بسیار عالى و مفیدى بود،اصل باور در انسان مهمترین اصل در زندگیست، شناخت قدرت درون وشنیدن نداى درونى راه را براى عبور از موانع و مسائل زندگى باز میکند و دریچه ى به سوى انچه نادیدنیست باز میکند، امیدکه در این مسیرسبز با قدمهاى استوار راهى سبزتر را قدم برداریم.

ارسال پاسخ