هدف هایت را بنویس

ارسال شده در: بستر تغییر | ۰

به گام دوم خوش آمدی …

بهتون تبریک میگم

اینکه الان در گام دوم هستی ، شما را نسبت به تمام کسانی که هنوز در این مسیر قرار نگرفته اند متمایز می کند و این نشان دهنده این است که واقعا بدنبال خلق یک زندگی خوب و ایده آل هستی و خواستار رشد کردن و پیشرفت در زندگی ات هستی و این خیلی برای شما مبارک هست و شما در حال ورود به جهانی متفاوت هستی خوشحال باش. شما بهترنی … شما لایق بهترین هایی این رو با تمام وجود فریاد بزن و باورش کن … شما دیگه یک فرد معمولی نیستی و یک گام اساسی و یک بزرگ راه برای بزرگتر شدنت انتخاب کردی از این جهت ، من خداوند را سپاسگزارم ، و شما هم شاکر خدا باش که استحقاق چنین مسیری را پیدا کردی…

خب الان دیگه از سردرگمی که ، آیا انجام بدم یا ندم آزاد شدی و فکر میکنم یک احساس خیلی راحت و آرام و عالی در وجود شما شکل گرفته که خود به خودی خود راه ها را برای شما باز میکند و بزودی متوجه این اتفاق زیبا خواهی شد اکنون باید بدانی که به چه چیزی و چه کاری در زندگی علاقمندی. اصلا مهم نیست الان کجا مشغول چه کاری هستی و یا کی هست! الان فقط باید ببینی چه کاری رو آنقدر دوست داری و داشته ای که وقتی سرگرم انجام آن می شوی از غذا خوردن و خوابیدن و غافل میشی و آنقدر انجام آن کار بهت عشق میده و برات لذت بخشه که در هنگام انجام آن خستگی احساس نمیکنی و دوست داری همیشه بیدار بمانی و آن کار را انجام دهی. حتما حتما مهم است که کار مورد علاقه خود و کاری که مستانه عاشق آن هستی را انتخاب کنید در غیر اینصورت کاری که عاشقش نباشی و در حد هوس باشد و از سر ناچاری آنرا انجام دهی خیلی زود شما را خسته می کند و شما دیگر دلتان نمی خواهد آن کار را انجام دهید. پس لطفا وقت بگذارید و به دوران کودکی خود برگردید و زندگی خود را مرور کنید و تمام علاقه مندی های خود را بر روی کاغذ بنویسید و زمانی که تمرکز خود را بر روی نوشتن آن میگذارید مطمئنا آن گزینه به شما الهام خواهد شد و شاید هم ، هم اکنون کاملا واضح میدانید که به چه کاری علاقه  دارید. اگر شرایط فعلی شما مثلا کارمند یک اداره هستید و موقعیت خوبی هم دارید و حقوق آن هم شما را راضی می کند و اما آن کار را دوست ندارید و با بی میلی آنرا انجام میدهید یا تصور میکنید راه دیگه ای بجز ادامه همان کار را ندارید سخت در اشتباهید. این همان ترسی است و همان باور اشتباهی است که در وجود شما شکل گرفته و فکر می کنید اگه این کار تضمینی و با حقوق مناسب و بیمه را رها کنم ممکنه در کار دیگه موفق نشوم ، اینجا همان جایی است که باید با تمام قدرت به کار فعلی خود « نه » بگویید و خود را آماده کنید که در کار مورد علاقه خود بر روی خود سرمایه گذاری کنید و زمانی که شما به آن کار نه بگویید و تمرکزتان را بر روی کار جدید و مورد علاقه تان بگذارید ، جهان خود بواسطه قوانین منظمی که بر آن حاکم هست آرام آرام راه را بر شما باز  خواهد کرد بطوری که شما هرگز متوجه چگونگی رخ دادن آن نخواهید شد . پس از شما دوست گرامی درخواست میشود به موارد زیر توجه ویژه داشته باشید

  1. مهم نیست الان در چه کاری ، در چه شرایط کاری ، در چه شرایط مالی ، در چه شرایط خانوادگی و در چه شرایط اجتماعی هستید فقط ایمان داشته باشید که به زودی همه چی تغییر خواهد کرد و زندگی از امروز به بعد شما هیچ ارتباطی به زندگی گذشته تا هم اکنون شما نخواهد داشت ( دوستان من این حرف ها را بر طبق یک سری قوانین میگم که بر جهان حاکم هست و خود من از آن استفاده کردم و به فاصله خیلی کوتاهی ، الان در بهترین شرایط رویایی در بهترین نقطه از جهان ، همان جایی که رویای سالهای گذشته ام بوده است دارم زندگی می کنم پس ایمان کامل داشته باشید که تمام این اتفاقات برای شما هم رخ خواهد داد چنانچه به تمریناتی که در ادامه جلسات به شما داده میشود عمل کنید.
  2. بر طبق همین قوانین تا زمانی که شما کاری را که دوست ندارید رها نکنید ، ماشینی را که دوست ندارید رها نکنید ، خانه ای را که دوست ندارید رها نکنید ، محل و شهری که در آن زندگی می کنید را رها نکنید و جا برای چیز جدید باز نکنید هرگز چیزی بهتری به شما داده نخواهد شد شما اگر لباس جدید میخواهید بایست کمد لباستون رو از لباس های قدیمی که استفاده شان نمی کنید خالی کنید و جا برای لباس های جدید باز کنید تا شرایط ورود لباس جدید به خانه تان باز شود و اگر ماشین جدید میخواهید باید از ماشین فعلی بگذرید تا ماشین جدید جایگزین شود ، اگر تابحال ماشین نداشته اید و اکنون قصد خرید ماشین جدید دارید اما شرایطش را ندارید چنانچه در منزل گتراژ دارید و آن گاراز پر از وسایل بدرد نخور از سالهای گذشته است ، آنها را دور بریزید و گاراژ منزل را خالی کنید تا جا برای ماشین شما باز شود . شما هر چه را که خواستار آن هستید باید از قبل شرایط آنرا فراهم کنید و خود را برای دریافت آن آماده می کنید . چطور شما وقتی گرسنه می شوید و احساس نیاز می کنید و در پی سیر کردن شکم خود هستید راهی برای پر کردن شکمتان به شما نشان داده می شود ؟ همه چی طبق همین قوانین عمل می کند.
  3. ذهن خود را از هرآنچه تابحال آموخته اید و یاد گرفته اید خالی کنید یعنی هر چیزی را که تابحال از پدر ، مادر ، دوستان ، معلم و جامعه یاد گرفتی و باورش کردی را باید کامل بریزی دور و ذهنت را کامل خالی کنی و مخصوصا از هرگونه تعصبات خودتون رو رها کنید و برای اینکه شما مطلب جدید و مخصوصا قوانین ماورایی را بخواهید یاد بگیرید با آن ذهن محدود با افکار محدود و فرسوده و قدیمی امکان پذیر نیست . اینجا شما به شما قوانینی آموزش داده میشود و تمریناتی هست که فقط بر روی ذهن شما تاثیر میگذارد و اصلا ما قرار نداریم کار فیزیکی خیلی سخت و یا کار خیلی عجیب و غریبی انجام دهین . نه هرگز! اینجا قوانینی بسیار ساده و در عین حال برای بعضی ذهن ها بسیار سخت آموزش داده می شود و شما تا زمانی که بخواهید بر سر موضع گذشته خود و همان باورهای قدیمی خود و آنچه از نیاکانتان به ارث بردید بمانید هرگز نتیج ای نخواهید گرفت چون تمام زندگی ما را فقط و فقط افکار و باورهایمان رقم میزنند و ما باید باورهای سازنده و قدوتمند کننده را جایگزین باورهای پوچ و بی اساسی که دیگران به ما تحمیل کرده اند نماییم . ما تا هم اکنون شاید هیچ دخلی در انتخاب باورهای خود نداشته ایم و از سر ناآگاهی هر کسی هر چیز غلط یا درستی را دلش خواسته بر ما تزریق کرده اما از امروز قراره ما آگاهانه افکارمون رو انتخاب کنیم و بدانیم که چه چیزی را به نفع مان هست بهش فکر کنیم و چه چیزی به ضررمان! چه فکری در جهت سلامتی ماست و چه فکری در جهت بیماری ما! چه فکری در جهت ثروتمند شدن ماست و چه فکری در جهت فقیر شدن ما! تمام این انفاقات را رد زندگی ما فقظط باورهای ما رقم میزند . پس حتما دقت کنید که باید اینطور فکر کنید که هرآنچه تا به امروز از هر کسی آموخته ای اشتباه بوده است و شما آنرا از این ساعت دیگر باور نداری و به آنچه از امروز یاد می گیری باور صددرصد داری بدوم کمتریم شکی و تردیدی . یاید این قوانین را صددرصد باور کنید تا تاثیر آنرا بر زندگی خود ببینید.
  4. و اما مورد اصلی اینکه آنچه را رد اینجا آموزش داده میشود باید صددرصد عمل کنید یعنی فقط نخواهید ببینید آخرش چی میشه. اولش و آخرش هیچی نیست و هیچ تفاوتی بین اولش و آخرش نیست و لطفا میانبر نزنید و رها کنید . باید گام به گام و قدم به قدم به هر آنچه که به شما بعنوان تمرین گفته میشود عمل نمایید یعنی آنقدر آن تمرینات و یا جملات را تکرار کنید که جزیی از باورهای جدید شما بشوند و ممکن است برای بعضی ها سخت باشد که بعضی جملات را بپذیرند و این همان قدرت باور قبلی آنها هست که مقاومت میکند و از پذیرش بعضی جملات ، کلمات و یا حرفها ناراختی و خشم نشان م میدهد اما نگران نباشید آنقدر آنرا تکرار کنید که رفته رفته باور جدید بر روی باور قدیمی غلبه کند و آنرا از بین ببرد.
  5. و در آخر اینکه آنچه ما در اینجا قصد آموزش آن را داریم ممکنه با هرآنچه تابحال شنیده ای متفاوت م مغایرت داشته باشد و با شاید با کل ماجراهای گذشته شما تفاوت داشته باشد. و دلیل این حرفم این است که ما ذهن استلالی و منطقی را کامل کنار میگذاریم و از شهود خود یا همان نیروی شگفت انگیز درون خود کمک می گیریم و در اینجا به احتمال زیاد افرادی که زیاد می ترسند و آن ذهن استلالی و منطقی شان مقاومت زیادی دارد شاید به سختی بتوانند با پذیرفتن قوانینی که در اینجا گفته می شود کنار بیایند. ذهن اکثر آدمها بخاطر همان ترسی که در وجودشان هست و یا همان باورهای محدودی که سالیان سال با اون زندگی کرده اند در مقابل چیزی که دیده نمی شود اما باید آنرا پذیرفت زیاد واکنش نشان می دهد و حاضر به پذیرفتن اینکه می توان با استفاده از نیروی درون یا همان شهود با سرعت باور نکردنی به خواسته ها و اهداف دست پیدا کرد مقابله می کند و مقاومت دارد. اما مطمئن باشید اگر شما اولین قدم را بردارید و با خود متعهد شوید که رها نکنید خیلی خیلی بیش از انتظارتان اتفاقات آسان و راحت و بدون درد و رنج و زحمت برایتان رقم می خورند پس همین الان بعنوان تمرین اول یک دفترچه خیلی زیبا و یک خودکار بردارید و بدون اینکه از چیزی بترسید و یا نگران چیزی باشید هر آنچه که در زندگی دوست دارید به آن دست پیدا کنید را بنویسید . در اینجا شما میتوانید اینطور تصور کنید که من خدای شما هستم و به شما فرمان می دهم که ای بنده من هر آرزویی که داری و هر چیزی که در این دنیا نیاز داری را لیست کن تا به تو بدهم اصلا برایم فرقی ندارد چقدر بزرگ و غیر قابل باور باشد ، تو فقط بگو چی می خوای ؟ در اینجور موافعی و یا چنین فرصتی که خدا در اختیار تو قرار داده واقعا چه خواسته ای داری ؟ خوب فکر کن و هر چیزی که برایت مهم است را بنویس اصلا نگران راه بدست آوردنش نباش . اگر فکرت و ذهنت اجازه نمی دهد که زیاد درخواست کنی این را بدان که اون ذهن تو هست که کوچکه و مشکلی از خدا و خواسته تو نیست. پس هر چقدر چیزی را در این دنیا نیاز داری از پول ، خانه ، ماشین ، شغل ، همسر ، سلامتی ، معروفیت ، محبوبیت ، جهانگردی و مسافرت و زندگی در هر گوشه ای از جهان و ….. فقط فکر کن و بنویس

هر وقت که لیستت را آماده کرده و مشخص کردی به دنبال چی هستی آنوقت شروع کن به اولویت بندی و اینکه کدام یک از این خواسته ها بیشتر برایت مهم هستند و آنها را در ردیف های اول و سپس دوم و ….. به ترتیب بنویس برای نوشتن درخواست هایت وقت بگذار و چند روز را به این کار اختصاص بده. ببین چی از بچگی گوشه ذهنت بوده و جزو خواسته هات بوده که داشته باشی اما هیچوقت بهش نرسیدی  ، چی هست که در آینده میخواهی بدست بیاری ، کجای دنیارو دوست داری بری و ببینی ، کجای دنیا دوست داری زندگی کنی ، چه چیزی تو زندگیت خیلی دوست داشتی و داری که تجربه کنی و ….  هر زمان که لیستت رو کامل کردی و احتمالا کلی هم احساس خوب به همراه آن داشتی برو سراغ گام بعدی یعنی گام سوم. لطفا تا زمانی تمرین این گام را کامل نکردید و انجام ندادید به مرحله بعد نروید . این تمرینات بایست گام به گام انجام شود که همزمان با انجام تمرینات شما شاهد اتفافات عجیب و غریب در گوشه گوشه های زندگی تان باشید برای اینکه مطالب رو بهتر متوجه شوید فایل صوتی زیر را بارها و بارها گوش بدید.

پس تا گام بعدی …

بدرووود

 

ارسال پاسخ