به خودت تعهد بده

ارسال شده در: بستر تغییر | ۰

دروووود

به گام سوم خوش آمدید

بسیار خوشحالم که با ذوق و انگیزه بدنبال تغییر هستید . مجددا بهتون تبریک میگویم

اکنون دو قدم اساسی برداشتیید

  1. اینکه تصمیم گرفتید که جور دیگه ای زندگی کنید و زندگیتان را خودتان خلق کنید.
  2. تصمیم گرفتید که چی می خواهید. و اینکه بدانید چی میخواهید شاید بیشترین دقدقه و سخت ترین قسمت زندگی هست. اما الان که از آن عبور کردید بنظرم خیلی احساس سبک بودن می کنید و انگاری از یک کلافگی و سردرگمی رها شده اید و این اولین تاثیر یک تصمیم آگاهانه می باشد و در آینده معجزات بزرگتر و بیشتری را شاهد خواهید بود.

بسیار عالی و رضایت بخش است که همچنان با هم هستیم و اما گام سوم:

آیا تابحال شده جایی در حضور کسی ادعایی کرده باشید و برای اثبات آن آخرین حد از قدرت خودتون رو به نمایش گذاشته باشین مثلا در حضور شخصی که بزرگ شما هست و یا خیلی با وی رودروایسی داشتید و یا جمعی حاضر در جایی مدعی شدید که من میتونم مثلا از دیوار ۴ متری روبرو بالا بروم و گفتید اینکه کاری نداره ! و دوستان شما و افرادی که صدای شمارو شنیده اند کمی از ادعای شما احساس غرور در شما دیده اند و از شما خواسته اند پس ثابت کن که میتوانی و شما بخاطر اینکه سر حرفتون بمونید حتی از قید پاره شدن لباس هایتان هم گذشتید و تمام تلاشتان را کردید تا حرفتان را ثابت کنید و اگر بیست بار هم افتادید زمین و شکست خوردید باز هم بلند شدید و ادامه دادید تا سرانجام بر آن دیوار غلبه کردید و به بقیه ثابت کردید که من میتوانم . اینجا شاید خود شما متوجه نشده باشید زمانی که تصمیمی جدی و با تمام وجود می گیرید جهان تمام تلاشش را میکند که شما را به آن خواسته برساند یعنی نیرویی در شما فعال میشود که شاید زیاد از آن آگاه نیستید اما به کمکتان می آید و یک مثال دیگر اگر شما یک خانم باشید احتمالا برایتان پیش آمده و یا شاید در جایی دیده باشید که مثلا  وقتی دست عزیزترین فرد زندگیتون مثلا بچه تون جایی گیر کرده باشد و شما احساس خطر بکنید در وحله اول که نگاه به مانع میکنید ممکنه بگید اوووو اصلا کار من نیست که مثلا این وزنه سنگین را جابجا کنم و دست فرزندم را آزاد کنم اما کمی بعد که داد فرندتان بالا میرود و شما شاهد درد کشیدن فرزندتان میشوی دیگر به بزرگی آن مانع هیچ توجهی نداری و از تمام وجودت کمک میگیری و از خدا درخواست کمک میکنی و هرطور شده آن وزنه را جابجا میکنی و دست فرزندت را آزاد میکنی. بعد متوجه میشوی نیرویی که این وزنه را بلند کرد واقعا در حالت عادی در شما دیده نمی شود چگونه آن زمان شما توانستید بر چنین وزنه ای غلبه کنید و این همان قدرت درونی هر انسانی است که مافوق تصورات خودش قدرت دارد اما خودش از وجود آن آگاه نیست و از آن استفاده نمی کند و حتی حاضر به باورکردن و پذیرفتن آن هم نیست. البته که زمانی شما متعهد میشوید کاری را انجام دهید واقعا قدرت از دست شما گرفته میشود و آن قدرت پنهانی به کمک شما می ایدکه در ظاهر هیچ اثری از آن دیده نمی شود. در اینجا شما قرار نیست نه به کسی چیزی ثابت کنید و نه روی کسی را کم کنید و نه به رخ کسی بکشید . شما تمام تلاشتان را میکنید که زندگی دلخواهتان را بسازید و از وجود آن خودتان لذت ببرید ولی برای اینکه به خودتان ثابت کنید که چقدر توانایی داشته اید و  دارید که از آن آگاه نبودید یه متن در زیر آورده شده و یک فرم تعهد هست که باید به خودتان تعهد بدید تحت هیچ شرایطی من از تصمیمی که گرفتم هرگز و هرگز کوتاه نمی آیم حتی اگر به قیمت جانم تمام شود چون من عاشق کارم هستم و ترجیح میدهم در مسیری که عاشقش هستم جانم را بدهم ولی در مسیر امنی که دیگران برایم ترسیم کرده اند هرگز پا نگذارم بعد شما متوجه میشوید که از هر طرفی دستی به کمک شما می آید و راه را برای شما هموار میکند کافیه فقط باورش کنید ، همین.

شما این تعهد را داخل دفترچه تمرینات خود می نویسید و به خودتان تعهد میدهید که هیچ طوفانی نتواند شما را در هم بشکند تا رسیدن به مقصد…

تو قدرتمندی

تو میتونی

تو پر از توانایی هستی

تو بی نهایتی

باووووووووووووووورررررر کن  باووووووووووووووووووووررررررررررررررررررر کن

 

بنام خدای مهربان

اینجانب ……………………..  به خود تعهد میدهم در مسیری که در آن پا گذاشته ام تمام سعی و تلاشم را بکنم و همیشه مثبت فکر کنم ، مثبت عمل کنم و ادامه بدهم تا مرز پیروزی .

هرگز و هرگز در هیچ شرایطی من افکار منفی را تجربه نخواهم کرد به یک دلیل ساده و آن اینکه « من افکارم را آگاهانه خودم انتخاب میکنم » . من به تمامی آنچه در اینجا می آموزم عمل میکنم تا به نتیجه نهایی برسم و من در قبال این تعهد مسئول هستم و چنانچه بدنبال نتیجه عالی هستم تمام تلاشم را در حد عالی انجام میدهم و از آخرین پتانسیل خودم استفاده میکنم هرچند که خداوند همواره و در  همه حال مراقب من هست و من را راهنمایی و هدایت میکند پس من بدون هیچگونه نگرانی به راهی که انتخاب کرده ام ادامه میدهم و به درستی انتخابم ایمان کامل دارم.

 

خداوندا سپاس

اسم و امضاء

 

ارسال پاسخ